Mlodagdynia.pl - Miłka Raulin zabrała gdynian w podróż po marzenia

October 11, 2018

Wyznaje zasadę, że każdy jest realizatorem marzeń i przekonywała o tym gdynian. W środę, 10 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się spotkanie z Miłką Raulin.

 

To gdynianka, najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi i matka 12-letniego Jeremiego. Na spotkaniu opowiedziała o osiąganiu celów,  zdobywaniu szczytów oraz o tym, skąd czerpać siłę i jak łączyć pasję z macierzyństwem.  
 
– Zdobyła Koronę Ziemi, ale najważniejsza dla niej nie jest wspinaczka wysokogórska, ale rodzina. I to jest punkt wyjścia do wszystkiego. Spełniona mama równa się fajna rodzina. A fajna rodzina daje power do tego by być sobą i spełniać swoje marzenia. Życzę Państwu, żebyście zainspirowani tą opowieścią, znaleźli świat, w którym będziecie szczęśliwi – tak Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny, zapowiedziała spotkanie z niezwykłą gdynianką.
 
Miłka Raulin pokazała uczestnikom spotkania swój świat. Zabrała ich w podróż po górskich szczytach. Każdy przez chwilę mógł się poczuć tak, jakby był częścią wyprawy i zdobywał je samodzielnie. To był celowy zabieg. Miłce chodziło o to, aby pokazać, że wszyscy mogą spełniać swoje marzenia, tylko wystarczy po nie sięgnąć.
 
– Moją misją jest łamanie stereotypów. Wiele razy słyszałam, że góry mogą zdobywać tylko silni faceci i to nie jest świat dla takich dziewczyn jak ja. Udowodniłam, że można. Jestem realizatorem marzeń i każdy z was też może nim być. Trzeba pamiętać, że każdym projekcie, który zaczniecie zawsze będą dołki. Waszą misja jest umiejętnie przez nie przeskakiwać. Trzeba wizualizować swoje marzenia, rozpisać plan działania i myśleć pozytywnie – mówi Miłka Raulin.
 
Zdobywczyni Korony Ziemi opowiadała też o przekraczaniu granic ludzkich możliwości i o wielu trudnościach, które musiała pokonać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Podpowiedziała także, jak będąc mamą nie zapomnieć o sobie, skąd czerpać motywację do pokonywania codziennych przeszkód oraz jak budować pewność siebie. Mówiła również o planach na przyszłość.
 
Przy okazji spotkania Miłka promowała swoją książkę „Siła Marzeń – czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”. 

 

Link do materiału :

 

http://mlodagdynia.pl/czytaj/nieprzecietni/31553

 

 

Please reload