Przede wszystkim jestem szczęśliwą mama trzynastoletniego Jeremiego. Z wykształcenia i zawodu jestem magistrem inżynierem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 roku, mając już na koncie zdobyty Mt Blanc pomyślałam, że chciałabym zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się "Siła Marzeń - Korona Ziemi". 22 maja 2018 roku ukończyłam projekt stając na szczycie Mt Everestu (8848 m.n.p.m). Była to 9 góra z 9 szczytów w mojej górskiej Koronie Ziemi. Na swoim koncie mam również samotne wejścia na sześciotysięczne szczyty w Himalajach Indii, Nepalu oraz wyprawy w Andy, a także zdobycie najwyższego wulkanu Ameryki Środkowej. ​

 

Kończąc projekt w 2018 roku zostałam najmłodszą Polką z Koroną Ziemi, pierwszą Gdynianką oraz pierwszą Kaszubką.

W 2018 roku pojawiła się moja debiutancka książka pt. ”Siła Marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”, za którą otrzymałam Nagrodę Magellana za najlepszą publikację turystyczną roku.

W listopadzie 2018 z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowałam I Rajd Południe-Północ będący sportową lekcją historii, nad którą patronat objął Minister Sportu i Turystyki. W 2019 odbyła się II edycja Rajdu.

Od 2018 roku mam przyjemność współpracować z fundacją DKMS oraz marką ELBRUS jako ich ambasadorka. W 2019 roku wystąpiłam w spocie reklamowym Banku Pekao S. A. "Bierz życie za rogi".

 

 


 

Wierzę w niepodważalną umiejętność rozdawania pozytywnej energii i Siłę Marzeń !!!

1/15